piątek, 25 lipca 2014

Book of Ra - gry online dla doroslychW automacie ''Book of Ra™ deluxe'' przeniesiesz się w tajemniczy świat piramid, gdzie będziesz mógł podwyższyć swoje szanse na wygraną badając "Księgę Ra". Na 10 liniach wygrywających i 5 walcach tajemnicze hieroglify i starożytne artefakty wskażą Ci drogę do wyczekiwanych twistów „Księga Ra“ pomoże Ci rozszyfrować te tajemnicze znaki.

Twoim celem jest trafienie na linii wygrywającej 5 takich samych symboli. W podstawowej grze formacja wygrywająca zaczyna się od prawej strony walca i przebiega wzdłuż rzędu wygrywającego w prawo. Aby wygrać twisty symbole muszą być ułożone obok siebie, bez innych symboli pomiędzy nimi. Symbol księgi(joker) zastępuje wszystkie symbole i może w ten sposób uzupełnić Twoją kombinację wygrywającą. Oprócz tego 3 symbole "Księgi Ra" w dowolnej pozycji na walcu zapewniają Ci 10 gier wolnych!

W automacie do gry Book of Ra™ deluxe nazywanego również slot machine lub jednorękim bandytą wybierasz po wejściu do gry kwotę twistów, które zostaną przeniesione do gry. Wysokość kwoty możesz ustawić za pomocą przycisków „+ / – “. Znajdujący się obok przycisk „Wygrane“ informuje o możliwych wygranych oraz o symbolach użytych w grze. Aby wystartować grę wykorzystaj zielony przycisk. Przycisk automatycznego startu przejmuje samodzielne rozpoczęcie rund, leżącym obok przyciskiem możesz wyłączyć tę funkcję.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz